/ Consiliul facultatii

Departamentul de Comunicaţii

Prof.dr.ing. Virgil DOBROTĂ                  

Virgil.Dobrota@com.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Monica BORDA                     

Monica.Borda@com.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Aurel VLAICU                        

Aurel.Vlaicu@com.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Tudor PALADE  

Tudor.Palade@com.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Eugen LUPU                     

Eugen.Lupu@com.utcluj.ro

Prof..dr.ing. Mircea GIURGIU                       

Mircea.Giurgiu@com.utcluj.ro

Prof..dr.ing. Radu ARSINTE

Radu.Arsinte@com.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Romulus TEREBEȘ

Romulus.Terebes@com.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Bogdan ORZA 

Bogdan.Orza@com.utcluj.ro

 

Departamentul de Electronică Aplicată

Prof.dr.ing. Dan PITICĂ                     
Dan.Pitica@ael.utcluj.ro
Prof.dr.ing. Mircea DĂBÂCAN                       
Mircea.Dabacan@ael.utcluj.ro
Prof.dr.ing. Dorin PETREUŞ                          
Dorin.Petreus@ael.utcluj.ro
Prof.dr.ing. Ioan CIASCAI
Ciascai.Ioan@ael.utcluj.ro
Conf.dr.ing. Niculae PALAGHITA
Niculaie.Palaghita@ael.utcluj.ro
Conf.dr.ing. Ovidiu POP
Ovidiu.Pop@ael.utcluj.ro
 

Departamentul de Bazele Electronicii

Prof.dr.ing. Marina ŢOPA                     

Marina.Topa@bel.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Sorin HINTEA                          

Sorin.Hintea@bel.utcluj.ro

Prof.dr.ing. Gabriel OLTEAN                     

Gabriel.Oltean@bel.utcluj.ro

Ș.l.dr.ing. Ramona GĂLĂTUȘ             

Ramona.Galatus@bel.utcluj.ro

Ș.l.dr.ing. Lăcrimioara GRAMA    

Lacrimioara.Grama@bel.utcluj.ro

 

Studenţi

Iulia VETIȘAN

vetisan_iulia@yahoo.com

Alexandru  BUTNAR

butnar.alexandru@gmail.com

Bianca Alexandra FĂGĂRAȘ

bianca.fagaras@gmail.com

Cosmin PLEȘA

plesa_cosmin1990@yahoo.es

Cătălina MORARI

morari_catalina@yahoo.com

Bogdan-Alexandru  PETRUȚA

bodanpetruta@ymail.com

Vlad CIOLTE

vlad_clt@yahoo.com

 
 

ANUNŢURI

  Program "Zilele carierei - OCOC"

7 -11 aprilie 2014

  Vizite ale studentilor la firme

  WORKSHOP - Simulare de interviu pentru angajare

  Program de Internship la nivelul administrației publice centrale - Guvernul Romaniei - termen limita 31.05.2014

  Competitia internationala Electrolux Design Lab 2014

  Consiliere psihologică individuala pentru studenti

  Ateliere PSI in cadrul OCOC

  Ediția a X-a a Concursului Internaţional Studențesc Digilent, Regiunea Europa